• ב. מרץ 4th, 2024

CORN סיפוקי סקס לשעת לילה

סיפוקי וסיפורי לילה מגניבים ב-CORN – אזהרה זה ממכר

שימי בדירות דיסקרטיות ברמת גן

Byadmin

מאי 23, 2023

קוראים לי שימי, רציתי לספר לכם על נערת ליווי שאירחה אותי בכמה דירות דיסקרטיות ברמת גן. מציאה של דירות דיסקרטיות ברמת גן מושלמות עשויה להיות משימה ממש לא פשוטה. עם כה המון אפשרויות זמינות, זאת לא בעיה להיות מוצפים. עם זאת, באמצעות כלי חיפוש וגילוי אשר מופעלים בעזרת בינה מלאכותית, כיום אפשר למצוא במהירות דירות דיסקרטיות ברמת גן אשר מתאימות ביותר לתקציב או לצרכים. כלים אלו מאפשרים לצמצם את תוצאות החיפוש בהתבסס על ההעדפות ולספק מידע מפורט על כל רישום, דבר שמקל למצוא את הדירה המושלמת. אבל תכלס, הנה סיפורו של גבר –

באותו לילה, לאחר סקס עם ג'ניפר במבצר שלי בחצר האחורית, אכלתי ארוחת ערב עם אשתי ננסי. הכנתי את הרביולי הביתי שלי, ממולא בסרטן, ומכוסה ברוטב ברנייז מקסים. למרבה הצער, היה לנו פינו גריג'יו זול של מאה ₪  לשטוף אותו. אבל זו הייתה ארוחה מקסימה יחד עם סלט טרי.

באמצע ארוחת הערב, מצאתי את עצמי רועד ומתנצל והלכתי לשירותים. רגשי אשמה פקדו אותי כמו שום פעם אחרת שבה בגדתי באשתי. זה הפתיע אותי באינטנסיביות וביליתי זמן רק בההה בפניי במראה בחיפוש אחר סימני האשמה שכולל אותי. הפנים הרגילות שלי בהו לאחור, אבל הייתי בטוח שהעיניים שלי קצת יותר רחבות מהרגיל.

ג'ניפר הלכה הביתה זמן קצר אחרי שהשתטנו. נכנסתי פנימה מאוד מרוצה והתקלחתי. שתיתי כוס וויסקי ויצאתי החוצה לעשן. הרמתי את מבטי אל החלון של ג'ניפר ומצאתי אותה מחייכת אליי, חזה חשוף, ושדיה המדהימים צמודים אל זכוכית החלון. חייכתי ונופפתי והרגשתי חום עובר בי תוך כדי מבטי בחיוכה היפה ומלא השיניים. היא נופפה ונעלמה בפנים ואז הרגשת האשמה הכתה בי שוב.

משכתי בכתפי וישבתי מבולבל ולגמתי את הסקוטש שלי. הפעם היחידה שאי פעם הרגשתי אשמה כזו הייתה לאחר הפעם הראשונה שבגדתי באשתי עם ספק שירות בניו זילנד. הפעם זה היה אחרת. זה היה הרבה יותר אינטנסיבי והחליש אותי פיזית.

עכשיו בחדר האמבטיה שלי כשהסתכלתי על עצמי ניסיתי למצוא דרך לעבור אותו. לא הבנתי למה זה קורה. המחשבות על ג'ניפר המשיכו להציף את מוחי. יכולתי לראות אותה שוב, שוכבת לאחור עם רגליה פשוקות ומחזיקה את שפתי הכוס שלה פתוחות כדי שאוכל לראות את כולה. היא הייתה כל כך לוהטת וכל כך יפה. הזין שלי נדלק במכנסיים שלי. נזכרתי בתחושה הראשונה של שדיה בידי. כל כך רכה, כל כך חמה, ועם הפטמות שלה כל כך מגיבות וקשות כנגד כפות הידיים שלי.

נזכרתי כמה היא רטובה. כל כך הרבה זמן עבר מאז שהרגשתי אישה כל כך רטובה בשבילי. להשפיע על אישה זה מעצים. ונזכרתי בטעם שלה. כל כך מתוק, כל כך ריחני. הפה שלי דמע והייתי צריך לטעום אותה שוב. הייתי צריך להכניס את הזין שלי בחזרה לתוכה ולראות את עיניה מאירות בשמחה. הייתי צריך לראות את העיניים הירוקות והירוקות האלה משעמם לתוך שלי מפנים מדהימות ממוסגרות בשיער אדום יוקרתי.

הזין שלי כואב ממאמץ. שלפתי אותו החוצה וליטפתי אותו בזעם כשחשבתי על ג'ניפר. טלטתי בעצמי רק דקה לפני שהזרע שלי זינק החוצה והתיז על דלפק האמבטיה. מצצתי לגימות אוויר וסחטתי את הטיפות האחרונות של הזרע לחופשי. הסתכלתי במראה וראיתי את הלחיים שלי אדומות. מה לעזאזל לא בסדר איתי? שאלתי את עצמי. אף פעם לא גמרתי כל כך מהר.

יכולתי לגמור רק פעם אחת ביום בימים אלה. לגיל יש דרך לרדת לאט לאט לגבר. תשוקה מינית תמיד ריחפה שם, אבל היכולת שלי להנות מעצמי התמעטה. ועכשיו היום גמרתי שלוש פעמים. יש לה השפעה כזו עליי.

אבל למה האשמה? מה לעזאזל נסגר עם זה?

נרגעתי וניקיתי בעזרת מגבון לח על הזין שלי. שטפתי ידיים וחזרתי לשולחן האוכל. ננסי הרימה את מבטה לרגע ואז חזרה לקרוא ספר אלקטרוני באייפד שלה. ישבתי וסיימנו את הארוחה שלנו בשתיקה. כשסיימנו, אמרתי שאנקה וננסי נישקה לי את הלחי ואמרה שהיא הולכת לישון.

היא תמיד הלכה לישון מוקדם. הייתי הולך לישון בסביבות חצות כדי למצוא אותה נוחרת בקול רם. הייתי נשכב על הגב והעייפות לקחה אותי והייתי מתהפך על הבטן וחושב מחשבות מלוכלכות על נשים עד שהשינה תיקח אותי. ננסי תמיד זרקה והסתובבה כל הלילה והיא הייתה קמה מוקדם והלכה לעבודה לפני שזזתי מהמיטה. בדרך כלל מותש.

היא הלכה למעבדת שינה פעם. הם אבחנו אותה עם דום נשימה בשינה. כעת היה לה CPAP אך השתמשה בו לעתים רחוקות. תשישות מתמשכת שלחה אותי לאותה מעבדת שינה. אני עדיין זוכר שהמומחה דיבר איתי למחרת בבוקר.

"הבעיה, אדוני, היא לא אתה. הבעיה שלך היא אשתך."

ננסי לא מצאה את זה מצחיק. עשיתי זאת, כי למשפט היו כל כך הרבה משמעויות עבורי.

עלי לציין שאני נוסע לפעמים לראיונות ספרים. כשאני רחוק מננסי, השינה שלי נהדרת. אני יכול לנוח טוב יותר עם פחות שינה בחדר במלון ממה שאני יכול לשכב ליד אשתי. אלה החיים שלי ואני רגיל לזה. סוג של. מבאס בלי שינה ובלי סקס. זה מתסכל.

האמת היא: התסכולים שלי מהחיים שלי נשפכים ממני לתוך הספרים שלי. הרומנים האירוטיים הם גולמיים ורגשיים ומלאים במין מושחת. זה מה שאני צריך ורוצה. דמיינתי כל מיני סקס וחלקו מפתיע אותי. לדוגמה, במשך זמן מה, הייתי בטוח שאני דו מיני. הייתה לי תקופה ארוכה של חשק לזין שהפתיעה אותי מאוד. ואז הבנתי שאני לא משתוקקת לזין אלא לחופש לקיים סקס מטורף ולהיות שם בחור. התשוקה שלי כל כך גדולה שזה פשוט נלקח בחשבון. כנראה שיש הרבה אשמה בפורנו. …

Related Post