• ב. מרץ 4th, 2024

CORN סיפוקי סקס לשעת לילה

סיפוקי וסיפורי לילה מגניבים ב-CORN – אזהרה זה ממכר

דירות דיסקרטיות בחולון עם יעל

Byadmin

מאי 23, 2023

שלום שלום ואל תופיעו לי בחלום…

סתם… שמי יעל, ופעם הייתי נערת ליווי שסיפקה שירותי ליווי בכמה דירות דיסקרטיות בחולון. דירות דיסקרטיות בחולון יכולות לספק המון יתרונות שאפשרויות לינה אחרות לא יכולות. כי דירות דיסקרטיות בחולון מציעות פרטיות, נוחות, גמישות ועצמאות בלי כל טרחה של התמודדות עם בעל הבית או שכנים רועשים. בנוסף לכך, דירות דיסקרטיות בחולון חסכוניות יותר ומאפשרות יותר שליטה על סידורי המגורים. ולעיל סיפורי –

בימים אלה אני עובדת כמזכירה של בעלי העשיר אלי. אבל בעבר התפרנסתי היטב מעבודה כמלווה ברמה גבוהה, המתמחה בספורט ימי. למעשה, אלי פגש אותי לראשונה כלקוח שמשלם עבור השירותים שלי!!

חשבתי שיהיה כיף לדבר על כמה מה…"הרפתקאות" שהיו לי באותן שנים.

די בסופו של דבר השתין על רוב הלקוחות שלי רוב הזמן. למעשה, לא מעט מלווים מוכנים להציע את השירות הזה אם המחיר מתאים. אבל תמיד הייתי מוכן לתת לבחורים להשתין גם עלי. אם עשו לי פיפי בפנים, בשיער או בפה, לא הפריע לי בכלל. העובדה היא שאהבתי הכול, וזה הראה! חבר'ה אהבו אותי, ויכולתי לקבל מחיר גבוה מאוד.

תמיד התעסקתי בזה. הרבה לפני שנכנסתי לליווי, שמחתי לתת לחבר הרציני הראשון שלי להשתין עלי. באמצע חדר השינה שלי! ולא אכפת לי מהשטיח! וכן, אפילו כשהייתי לבד, לפעמים הייתי משתין על זה בעצמי רק בגלל זה. זה היה פשוט הרבה יותר כיף מאשר להשתמש באסלה הישנה והמשעממת. אני מניח שהיה לי משהו לגבי השתין במקומות שובבים כבר מההתחלה.

בכל מקרה, כשליוויתי הצלחתי במהרה לקנות בית משלי, שהיה לי יותר כבוד אליו. הרבה זמן לא השתיןתי על השטיחים או על הרהיטים שלי שם, ולמעשה חסכתי את רוב הפעולות עבור הלקוחות שלי, כדי למקסם את ההנאה שקיבלתי מהעסק שלי. ומי אמר שביזנס ופלז'ר לא מתערבבים? הם בטוח עושים זאת אם גם העסקים וההנאה שלך משתינים, חחח.

רוב האקשן נטה להתרחש בבתיהם, או לפעמים בבתי מלון. לרוב היינו נהנים ממקלחות זהב לפני סקס, גם אני וגם הלקוח משתין אחד על השני. חלקם אהבו שאני משתין בפה כדי שיוכלו לשתות את זה. אם הם רצו להשתין על שלי, הייתי מוכן לזה. מעט מאוד מלווים בעסק – אף אחד שהכרתי – לא היו מוכנים ללכת כל כך רחוק, אז השירותים שלי היו מבוקשים ויכולתי לגבות הרבה.

ברוב המקרים חלק ניכר מפעולת השתינה התרחשה באמבטיה או במקלחת, או לפעמים על מיטה שכוסתה ביריעת פלסטיק. אבל היו מספר לקוחות קבועים שרצו במיוחד שאשתין במקומות שובבים מסביב לבתיהם, ואלה היו כיף גדול. לעתים קרובות הם היו מבקשים לערוך מקלחות מוזהבות במטבחים שלהם או במקום כזה, כדי שהשתן שלנו יכסה את הרצפה.

אם לקוחה רק הייתה רוצה לראות אותי עושה פיפי ומוותר על המין, הייתי מציעה שירות זול יותר, וזה משך מדי פעם כמה חובבי פיפי שובבים שהיו בנוח בלי להיות סופר עשירים.

היה בחור אחד, מנהל בית ספר, שאהב שאני מתחפשת לתלמידת בית ספר (אני ממהרת להוסיף שהייתי בוגרת לגמרי בשנות ה-20 לחיי למקרה שיש ספק), שוכבת באמצע הסלון שלו. , ומשתין על כל השטיח שלו בזמן שהוא אומן. אני חושד שאולי היו לו "בעיות" מסוג כלשהו. אני לא אציע יותר מזה. אבל אני צריך לעשות פיפי על השטיח שלו ולקבל על זה תשלום, אז למי אכפת!

בחור אחר היה משלם לי לפעמים להתקשר אליו כדי שיוכל לראות אותי משתין על המיטה שלו! אני מניח שהוא ירד מאוחר יותר על ידי שכיבה בו! אני בהחלט אוהב לחשוב כך בכל מקרה, חחח.

פעם אחת, לקוח אחד שכר אותי להוריד את הבגדים שלי, לעמוד באמצע הסלון שלו ולהשתין על כל השטיח ממש מולו וגם מול החברה שלו!!! אהבתי שילדה צופה בה להנאתי, מה שבהחלט הוסיף מאוד לריגוש. והתחלתי להבין שהרעיון של כיף להשתין עם בחורות הדליק גם אותי, למרות שתמיד בחורים שילמו עבור השירותים שלי.

הלקוח הקבוע הכי מוזר שהיה לי היה בחור מבוגר בשנות ה-50 המאוחרות לחייו, שהיה שופט בכיר. היה לו אולם גדול עם ריצוף עץ אלון והוא היה יושב בקצה אחד בכורסת קטיפה. שתי משרתות צעירות היו עומדות לצד הקיר בצד אחד, מתבוננות בדממה, שירותיהן נדרשים מאוחר יותר: ככל הנראה שילמו להן בונוס כבד.

נדרשתי להתפשט בחושניות בליווי מוזיקה רכה שבחרה הלקוחה, ולאחר מכן אחת המשרתות תכבה את המוזיקה לפני שתחזור למקומה. אחר כך הייתי עומדת עירומה באמצע המסדרון עם רגליים פשוקות, ידיים על המותניים, ומשתינה על כל הרצפה גם מולו וגם מול המשרתות. אני תמיד אזכור איך האולם הגדול הזה הדהד עם קול הפיפי שלי מתיז למטה.

אחר כך, הייתי מוריד אותו עם היד שלי בזמן שהוא צפה במשרתות שלו עוברות לגור כדי לנקות את הבלגן העצום שעשיתי על הרצפה שלו! הכל היה מאוד אירוטי, למעשה.

פגשתי את אלי בפעם הראשונה כשהוא שכר אותי לסקס ולמקלחות מוזהבות, האחרונה בחדר האמבטיה שלו. עם זאת, הוא התרחק לחלוטין מהאמבטיה והורה לנו לעשות זאת על כל רצפת חדר האמבטיה במקום זאת!

הגענו לזה מהר מאוד בכל רמה, לא רק במישור המיני. עד כדי כך שעד מהרה הצעתי לו מחירי מציאה וסירבתי ללקוחות אחרים להיות אתו. ..